Warsztaty Akrobatyki Tanecznej

Odkryj potencjał akrobatyki w tańcu!

Zaproś nas do swojego studia i rozwijaj umiejętności Twoich podopiecznych. Przeprowadzimy indywidualnie dostosowane warsztaty bezpośrednio w Twojej szkole tańca a program dostosowujemy do poziomu i wymagań Twojej grupy. Warsztaty Akrobreak – są to warsztaty z elementów akrobatycznych dla tancerzy. Niezależnie jakim stylem tańca się zajmujesz – dobrze trafiłeś! Warsztat Akrobreak to Akro Tricki skierowane dla tancerzy, którzy potrzebują stworzyć efekt wow podczas swojej choreografii lub seta tanecznego. Ten warsztat to mobilne warsztaty akrobatyczne dla tancerzy. Wnieść nową perspektywę i umiejętności do Twojej grupy.

Nasz warsztat to zbiór wieloletniego doświadczenia tanecznego oraz trenerskiego przez co możemy powiedzieć, że jest przygotowany przez tancerza dla tancerza. Akrobreak to marka pracująca od wielu lat nad akrobatyką dla tancerzy różnych styli: jazz, modern, hip hop czy breaking. A trenerzy mają na swoim koncie przetańczonych wiele lat. Dlatego podejście jakie posiadamy jest dostosowane do kreatywnej i twórczej głowy tancerza. Naszym celem jest pomoc w odnalezieniu własnej ścieżki i drogi akrobatycznej, dostosowanej do umiejętności tanecznych by stworzyć coś kreatywnego i własnego. Chcesz wyróżnić się tworząc ciekawsze rozwiązania niż standardowe przejście w przód czy w tył ? Dobrze trafiłeś !

akrobacje

Warsztat jest dostosowany do umiejętności uczestników. Dzielimy na trzy różne poziomy zaawansowania, pod które tworzymy model treningowy dostosowany indywidualnie dla każdego uczestnika i miejsca, w którym się znajdujemy! Beginner – mostek, przewroty i przerzut bokiem Semi advanced – przejścia w przód i w tył  Advanced – salto machowe, fiflak i więcej. Dlatego każdy uczestnik ma możliwość w pełni skorzystać z naszej wiedzy. Pamietajmy, iż warsztat z Akro-tricków nie naucza podstawowej formy akrobatycznej, a udoskonala i przekształca nabyte umiejętności tak aby wprowadzić efekt zaskoczenia i stworzyć nowe rozwiązania bazujące na podstawowej formie ruchu.

Marcin Kost

 

Trener Akrobatyki Sportowej od 2011 roku.

Założyciel Firmy – Ekipy AKROBREAK w 2016r.

Tańcem zajmuje się od 2006 roku.

Aktualnie trener KADRY POLSKI BREAKING pod kątem Akrobatyki oraz Tricków wykorzystywanych podczas Tańca.

Swoją ciężka pracą i determinacją udowadnia, że nic nie jest niemożliwe! W 2015 i 2016 podopieczni Marcina zdobyli wicemistrzostwo świata IDO w kategorii Show Dance. Sam w wieku 29 lat zrealizował swoje marzenie wygrywając najbardziej prestiżowe zawody Breakdance w Polsce Redbull BCONE Poland Cypher 2018 – a następnie jako jedyny Polski Bboy reprezentował nasz Kraj na Światowych finałach Redbull BCONE Last Chance. Sam uważa siebie jako specjalistę od salta machowego bokiem oraz przodem, a także od kreatywnego podejścia do akrobatyki. Przez to, że sam spędził tysiące godzin na sali ćwicząc taniec Breaking świetnie sprawdza się w roli trenera dla tancerzy. 

Megan Durczok

Umiejętności akrobatyczne kształciła pod okiem Marcina „Kostek” Kost będąc zawodniczką Akrobreak Masters. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Począwszy od baletu, przechodząc poprzez taniec nowoczesny, kończąc na modern jazz. Członek akrobreak od 2020r. 

Dodatkowo Megan uczestniczy w warsztatach oraz szkoleniach akrobatyczno-tanecznych ponieważ ciągły rozwój jest dla niej priorytetem, aby podczas treningów ze swoimi podopiecznymi mogła przedstawiać różne wizje treningowe. Megan jest osobą usmiechniętą i pełną energii. Stara się by podczas zajęć panowała miła atmosfera, a dzieci próbowały nowych rzeczy. Od pierwszych zajęć stara się przekazać swoją pasję oraz pomoc w przełamywaniu barier swoich podopiecznych.

trenerzy

Dotarłeś aż tutaj ? Z nami możesz rozwijać się akrobatycznie, nie opuszczając swojego studia! Przeprowadzimy indywidualnie dostosowane warsztaty bezpośrednio w Twojej szkole tańca. Program dostosowujemy do poziomu i wymagań Twojej grupy. MASZ PYTANIA – WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY U GÓRY A MY WYŚLEMY DO CIEBIE OFERTĘ!

BOOKING: AKROBREAK@GMAIL.COM