Szkolenia stacjonarne

 Szkolenia – warsztaty szkoleniowe mają na celu przedstawienie wieloletniego doświadczenia w pracy z tancerzami oraz zawodnikami akrobatyki rekreacyjnej. Prowadzisz zajęcia z akrobatyki lub tańca? A może akrobatykę dla tancerzy? Te warsztaty kierujemy właśnie do Ciebie!

Podczas warsztatów szkoleniowych opieramy się na teorii oraz praktyce. Stawiamy na naukę technik oraz asekuracji elementów na naszych zawodnikach. Każdy uczestnik ma możliwości wyboru – brać aktywnie udział w zajęciach – ćwicząc bądź tylko asekurując lub na spokojnie obserwować trening i notując co go interesuje. Wybór należy do was!
Każdy uczestnik po ukończeniu szkolenia będzie czuł się pewnie podczas asekuracji w swojej pracy oraz pozna nowe rozwiązania taneczne i akrobatyczne, które może wykorzystać w swoich choreografiach bądź grupach.

 

 

4/4 Cyklu Szkoleń Akrobreak
AKROBATYKA -​ METODYKA NAUCZANIA AKROTRICKÓW DLA TANCERZY 

Kiedy: 10.03.2024 Niedziela
Gdzie: Fit&More Rybnik ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik
Organizator : Akrobreak
Godziny : 12:00 – 16:00
Koszt : 500zł

  💥Dla Kogo Warsztaty💥
  🤸‍♂️Choreografów – którzy chcą dodać efekt WOW podczas swojej choreografii.
  🤸‍♂️Instruktorów tańca, którzy chcą wspomóc swoich zawodników w rozwoju elementów które będą wykorzystywane podczas tańca
  🤸‍♂️Osób które szukają swojej przyszłości w zawodzie akrobatyki
  🤸‍♂️Trenerów- instruktorów akrobatyki, którzy chcieliby poznać nasze podejście do pracy z tancerzami, nauczyć się tworzyć Tricki Akrobatyczno – taneczne, które mogą zostać wykorzystane przez tancerzy.
  🤸‍♂️Tancerzy w wieku 16+ którzy pragną nauczyć się metodyki nauczania ruchów

  Na naszym szkoleniu:
  ✅ Przedstawiamy sprawdzone metody nauczania.
  ✅ Dzielimy się naszym doświadczeniem.
  ✅ Przećwiczysz AKROTRICKI na sobie z naszą pomocą
  ✅ Przećwiczysz Asekuracje na naszych zawodnikach.
  ✅ Tworzymy inspirującą społeczność pasjonatów.
  Nie przegap tej wyjątkowej szansy, aby podnieść swoje umiejętności i pomóż swoim podopiecznym w rozwoju💪

  📣Szczegóły Warsztatów📣
  Warsztaty AKROTRICKÓW dla tancerzy – są to warsztaty dla osób przygotowujących elementy akrobatyczne dla tancerzy. Niezależnie czy pracujesz z zespołami tanecznymi czy chcesz urozmaicić swój trening. Warsztat Akrobreak to Akro Tricki skierowane dla tancerzy, którzy potrzebują stworzyć efekt wow podczas swojej choreografii lub seta tanecznego. Chciałbyś wnieść nową perspektywę i umiejętności dla twoich tancerzy ten warsztat to zbiór wieloletniego doświadczenia tanecznego oraz trenerskiego przez co możemy powiedzieć, że jest przygotowany przez tancerza dla tancerza. Akrobreak to marka pracująca od wielu lat nad akrobatyką dla tancerzy różnych styli: jazz, modern, hip hop czy breaking. A trenerzy mają na swoim koncie przetańczonych wiele lat. Dlatego podejście jakie posiadamy jest dostosowane do kreatywnej i twórczej głowy tancerza. Naszym celem jest pomoc w odnalezieniu własnej ścieżki i drogi akrobatycznej. Chcesz nauczyć się pracować z tancerzem i wprowadzać ciekawsze rozwiązania niż standardowe przejście w przód czy w tył ? Dobrze trafiłeś !

  Zapisy poprzez stronę Internetową : https://www.akrobreak.pl/szkolenia

  📣Blok I
  *Rozgrzewka
  *Omówienie podstawowych elementów akrobatycznych w obrębie których będziemy tworzyć AKROTRICKI
  -Mostek
  -Przerzut bokiem
  -Przejście w przód i tył
  -Salto machowe bokiem / przodem
  -Fiflak

  📣 Blok II
  *Metodyka nauczania AKROTRICKÓW dla tancerza
  *Asekuracja AKROTRICKÓW dla tancerza
  *Czas dla uczestników – aby przećwiczyć tricki na sobie.
  *Rozdanie certyfikatów uczestnictwa w Warsztatach

  💥Prowadzący

  👨‍🎓 Marcin Kost

  Trener Akrobatyki Sportowej od 2011 roku.
  Założyciel Firmy – Ekipy AKROBREAK w 2016r.

  Tańcem zajmuje się od 2006 roku.

  Aktualnie trener KADRY POLSKI BREAKING pod kątem Akrobatyki oraz Tricków wykorzystywanych podczas Tańca.

  Swoją ciężka pracą i determinacją udowadnia, że nic nie jest niemożliwe! W 2015 i 2016 podopieczni Marcina zdobyli wicemistrzostwo świata IDO w kategorii Show Dance. Sam w wieku 29 lat zrealizował swoje marzenie wygrywając najbardziej prestiżowe zawody Breakdance w Polsce Redbull BCONE Poland Cypher 2018 – a następnie jako jedyny Polski Bboy reprezentował nasz Kraj na Światowych finałach Redbull BCONE Last Chance. Sam uważa siebie jako specjalistę od salta machowego bokiem oraz przodem, a także od kreatywnego podejścia do akrobatyki. Przez to, że sam spędził tysiące godzin na sali ćwicząc taniec Breaking świetnie sprawdza się w roli trenera dla tancerzy.

  👨‍🎓Megan Durczok

  Umiejętności akrobatyczne kształciła pod okiem Marcina „Kostek” Kost będąc zawodniczką Akrobreak Masters. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Począwszy od baletu, przechodząc poprzez taniec nowoczesny, kończąc na modern jazz. Członek akrobreak od 2020r.

  Dodatkowo Megan uczestniczy w warsztatach oraz szkoleniach akrobatyczno-tanecznych ponieważ ciągły rozwój jest dla niej priorytetem, aby podczas treningów ze swoimi podopiecznymi mogła przedstawiać różne wizje treningowe. Megan jest osobą usmiechniętą i pełną energii. Stara się by podczas zajęć panowała miła atmosfera, a dzieci próbowały nowych rzeczy. Od pierwszych zajęć stara się przekazać swoją pasję oraz pomoc w przełamywaniu barier swoich podopiecznych.

   

  https://www.facebook.com/events/1173211733543637

  2/4 Cyklu Szkoleń Akrobreak
  AKROBATYKA -​ METODYKA NAUCZANIA PRZEJŚCIA W PRZÓD I W TYŁ

   

  Kiedy: 19.11.2023 
  Gdzie: Fit&More Rybnik ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik
  Organizator : Akrobreak
  Godziny : 12:00 – 16:00
  Koszt : 400zł

   Dla Kogo Warsztaty
   * Instruktorów tańca, którzy chcą wspomóc swoich zawodników w rozwoju elementów które będą wykorzystywa
   w choreografi
   * Osób które szukają swojej przyszłości zawodzie akrobatyki
   * Trenerów- instruktorów akrobatyki, którzy chcieliby poznać nasze podejście do pracy z tancerzami, nauczyć się nowych rozwiązań podczas nauczania podstawowych elementów akrobatycznych
   * Nauczycieli Wychowania Fizycznego chcących wzbogaci
   swój warsztat i wykorzysta
   go do pracy z dziećmi na lekcjach w szkole – masz jeden może dwa materace na lekcji ? nie ma sprawy pokażemy ci co zrobić by lekcja stała się efektywna
   * Osób pracujących z małymi dziećmi chcących zobaczyć w jaki sposób przekazujemy swoją wiedzę i angażujemy najmłodszych do pracy.

   Nastawiamy się na naukę technik oraz asekuracji elementów na naszych zawodnikach tak by każdy z uczestników czuł się pewnie asekurując, ale także pokażemy kilka rozwiązań tanecznych które można wrzucać prosto do choreografii.
   Każdy uczestnik ma dwie możliwości – brać aktywnie udział w zajęciach, bądź na spokojnie obejrzeć trening siedząc i notując. Wybór należy do was !

   Szczegóły Warsztatów
   Warsztaty mają na celu przedstawienie wieloletniego doświadczenia w pracy z tancerzami oraz zawodnikami akrobatyki rekreacyjnej.
   Szkolenie które chcemy zaprezentować będzie opierać się na Teorii oraz praktyce.
   Nastawiamy się na naukę technik oraz asekuracji elementów na naszych zawodnikach tak by każdy z uczestników czuł się pewnie asekurując, ale także pokażemy kilka rozwiązań tanecznych w tym ostatnio bardzo modny element Heli Cartwheel czyli tzw. HELIKOPTEREK – jako próbka naszej CZWARTEGO SZKOLENIA który odbędzie się w Marcu z Tricków Tanecznych.
   Każdy uczestnik ma dwie możliwości – brać aktywnie udział w zajęciach, bądź na spokojnie obejrzeć trening siedząc i notując. Wybór należy do was !
   Blok !
   *Rozgrzewka
   *Przygotowanie motoryczne tancerzy pod elementy omawiane na warsztatach
   *Jak przemycić tak nielubianą siłę podczas rozgrzewki
   *Powtórzenie podstawowych elementów akrobatycznych eliminujących błędy w kolejnej fazie nauczania
   Blok II
   *Metodyka nauczania Przejścia w Przód i Tył
   *Jak wykorzystać sprzęt dostępny na sali *Jak zorganizować przestrzeń do nauczania elementów
   Blok III
   *Metodyka Nauczania HELI CARTHWEEL
   *Przygotowanie rozwiązań tanecznych przy wykorzystaniu przejścia w przód i tył.
   *Rozdanie certyfikatów uczestnictwa w Warsztatach
   Czym jest Akrobreak 
   Akrobreak to połączenie doświadczenia tanecznego i doświadczenia akrobatyczno – trenerskiego z wieloletnim stażem pracy z zawodnikami. Akrobreak zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem tancerzy pod występy oraz starty taneczne, a także prowadzeniem zawodników przez świat akrobatyki . Łączymy naszą wiedzę taneczną i akrobatyczną a także kreatywność przygotowując tancerzy do wykorzystywania elementów akrobatycznych w tańcu.
   Prowadzący
   👨‍🎓 Marcin Kost Trener Akrobatyki Sportowej od 2011 roku.
   Założyciel Firmy – Ekipy AKROBREAK w 2016r. Tańcem zajmuje się od 2006 roku.
   Aktualnie trener KADRY POLSKI BREAKING pod kątem Akrobatyki oraz Tricków wykorzystywanych podczas Tańca.
   Swoją ciężka pracą i determinacją udowadnia, że nic nie jest niemożliwe!
   W 2015 i 2016 podopieczni Marcina zdobyli wicemistrzostwo świata IDO w kategori Show Dance.
   Sam w wieku 29 lat zrealizował swoje marzenie wygrywając najbardziej prestiżowe zawody Breakdance w Polsce Redbull BCONE Poland Cypher 2018 – a następnie jako jedyny Polski Bboy reprezentował nasz Kraj na Światowych finałach Redbull BCONE Last Chance
   Sam uważa siebie jako specjaliste od Salta Machowego bokiem oraz przodem a także od kreatywnego podejścia do akrobatyki, dzięki temu świetnie sprawdza się w roli trenera dla tancerzy ponieważ sam spędził tysiące godzin ćwicząc taniec Breaking. “Kostek” także przygotowuje zawodników do startów w zawodach Akrobatycznych, jesteś ciekaw jak prowadzi zajęcia ?
   Na zajęciach Marcin Kost trzyma dyscyplinę, lubi krzyknąć by w następnej chwili zaśmiać
   się z wszystkimi zawodnikami. Największą uwagę skupia jednak na przełamywaniu barier i nauczeniu determinacji, że na sali nic nie jest niemożliwe.
   👩‍🎓Paulina Jasińska
   Ukończyła studia I stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, studia II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz studia podyplomowe. Instruktor akrobatyki sportowej, tańca nowoczesnego oraz przygotowania motorycznego. Przygodę ze sportem rozpoczęła od najmłodszych lat.
   Ukończyła studia I stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, studia II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz studia podyplomowe. Instruktor akrobatyki sportowej, tańca nowoczesnego oraz przygotowania motorycznego. Przygodę ze sportem rozpoczęła od najmłodszych lat.
   Jako tancerka wraz z zespołem zdobyła Wicemistrzostwo Polski w kat. Miniprodukcja , II miejsce w Pucharze Świata rozgrywanym w Czechach w kat. Miniprodukcja, I miejsce wywalczone w Mikołajkach na Mistrzostwach Świata oraz obroniony tytuł rok później na Mistrzostwach Świata w Kielcach. Umiejętności akrobatyczne kształci pod okiem trenera Marcina „Kostek” Kost, członek akrobreak od 2017r. Dodatkowo uczestniczy w warsztatach oraz zawodach sportowych, aby przekazać swoim podopiecznym jak największą ilość nowych wiadomości i umiejętności. Uśmiech i postępy zawodników to dla Niej największy sukces i motywacja do działania

    

   https://www.facebook.com/events/1173211733543637

    

    

   1/4 Cyklu Szkoleń Akrobreak
   AKROBATYKA -​ METODYKA NAUCZANIA ELEMENTÓW AKROBATYCZNYCH U DZIECI W WIEKU 3-8 LAT

   Kiedy: 24.09.2023
   Gdzie:
   Fit&More Rybnik ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik
   Organizator:
   Akrobreak
   Godziny:
   12:00 – 16:00
   Koszt: 400

    Dla Kogo Warsztaty?
    * Instruktorów tańca, którzy chcą wspomóc swoich zawodników w rozwoju elementów które będą wykorzystywać w choreografii;
    * Osób które szukają swojej przyszłości zawodzie akrobatyki
    * Trenerów-instruktorów akrobatyki, którzy chcieliby poznać nasze podejście do pracy z tancerzami, nauczyć się nowych rozwiązań podczas nauczania podstawowych elementów akrobatycznych;
    * Nauczycieli Wychowania Fizycznego chcących wzbogacić swój warsztat i wykorzystać go do pracy z dziećmi na lekcjach w szkole;
    * Osób pracujących z małymi dziećmi, chcących zobaczyć w jaki sposób przekazujemy swoją wiedzę i angażujemy najmłodszych do pracy.

    Szczegóły Warsztatów
    Warsztaty mają na celu przedstawienie wieloletniego doświadczenia w pracy z tancerzami oraz zawodnikami akrobatyki rekreacyjnej.
    Szkolenie które chcemy zaprezentować będzie opierać się na teorii oraz wieloletniej praktyce w pracy z tancerzami i zawodnikami. Przekażemy Wam nasze sposoby komunikacji z małymi dziećmi oraz troszkę starszymi 7-8 latkami. Warsztaty będą przepełnione zwrotami, oraz hasłami angażującymi nawet najmłodsze, czy rozkojarzone dzieci. Nastawiamy się na naukę technik oraz asekuracji elementów na naszych zawodnikach, tak by każdy z
    uczestników czuł się pewnie asekurując. Pokażemy także kilka rozwiązań tanecznych które można wrzucać prosto do choreografii.
    Każdy uczestnik ma dwie możliwości – brać aktywnie udział w zajęciach, bądź na spokojnie obejrzeć trening siedząc i notując. Wybór należy do was!

    Blok I
    *Rozgrzewka
    *Przygotowanie motoryczne tancerzy pod elementy omawiane na warsztatach
    *Tworzenie siły podczas treningu
    *Jak przemycić tak nielubianą siłę podczas treningu z małymi dziećmi? (formy zabawowe)
    *Praca nad Sylwetką – Kiedy i jak?
    *Jak wykorzystać sprzęt dostępny na sali?
    *Jak zorganizować przestrzeń do nauczania elementów?

    Blok II
    * Metodyka Nauczania przewrotu w przód i tył
    * Metodyka nauczania “Mostku”
    * Metodyka nauczania Stania na Rękach
    * Metodyka nauczania Stania na Głowie
    * Metodyka nauczania Przerzutu Bokiem
    * Metodyka nauczania Rundaka

    Czym jest Akrobreak?
    Akrobreak to połączenie doświadczenia tanecznego i doświadczenia akrobatyczno – trenerskiego z wieloletnim stażem pracy z zawodnikami. Akrobreak zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem tancerzy pod występy oraz starty taneczne, a także prowadzeniem zawodników przez świat akrobatyki.
    Łączymy naszą wiedzę taneczną i akrobatyczną a także kreatywność przygotowując tancerzy dowykorzystywania elementów akrobatycznych w tańcu.

    Prowadzący
    Marcin Kost

    Trener Akrobatyki Sportowej od 2011 roku. Założyciel Firmy – Ekipy AKROBREAK w 2016r. Tańcem zajmuje się od 2006 roku.
    Aktualnie trener KADRY POLSKI BREAKING pod kątem Akrobatyki oraz Tricków wykorzystywanych podczas Tańca. Swoją ciężka pracą i determinacją udowadnia, że nic nie jest niemożliwe!
    W 2015 i 2016 podopieczni Marcina zdobyli wicemistrzostwo świata IDO w kategori Show Dance. Sam w wieku 29 lat zrealizował swoje marzenie wygrywając najbardziej prestiżowe zawody Breakdance w Polsce Redbull BCONE Poland Cypher 2018 – a następnie jako jedyny Polski Bboy reprezentował nasz Kraj na Światowych finałach Redbull BCONE Last Chance. Sam uważa siebie jako specjalistę od Salta Machowego bokiem oraz przodem a także od kreatywnego podejścia do akrobatyki, dzięki temu świetnie sprawdza się w roli trenera dla tancerzy – sam spędził tysiące godzin ćwicząc taniec Breaking. “Kostek” także przygotowuje zawodników do startów w zawodach akrobatycznych. Jesteś ciekaw jak prowadzi zajęcia?
    Na zajęciach Marcin Kost trzyma dyscyplinę, lubi krzyknąć by w następnej chwili zaśmiać się z wszystkimi zawodnikami. Największą uwagę skupia jednak na przełamywaniu barier i nauczeniu determinacji, że na sali nic nie jest niemożliwe. Sam uważa siebie jako specjalistę od Salta Machowego
    bokiem oraz przodem a także od kreatywnego podejścia do akrobatyki, dzięki temu świetnie sprawdza się w roli trenera dla tancerzy. „Kostek” także przygotowuje zawodników do startów w zawodach akrobatycznych.

    Paulina Jasińska
    Ukończyła studia I stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, studia II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz studia podyplomowe. Instruktor akrobatyki sportowej, tańca nowoczesnego oraz przygotowania motorycznego. Przygodę ze sportem rozpoczęła od najmłodszych lat.
    Ukończyła studia I stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, studia II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz studia podyplomowe. Instruktor akrobatyki sportowej, tańca nowoczesnego oraz przygotowania motorycznego. Przygodę ze sportem rozpoczęła od najmłodszych lat. Jako tancerka wraz z zespołem zdobyła Wicemistrzostwo Polski w kat. Miniprodukcja , II miejsce w Pucharze Świata rozgrywanym w Czechach w kat. Miniprodukcja, I miejsce wywalczone w Mikołajkach na Mistrzostwach Świata oraz obroniony tytuł rok później na Mistrzostwach Świata w Kielcach. Umiejętności akrobatyczne kształci pod okiem trenera Marcina „Kostek” Kost, członek akrobreak od
    2017r. Dodatkowo uczestniczy w warsztatach oraz zawodach sportowych, aby przekazać swoim podopiecznym jak największą ilość nowych wiadomości i umiejętności. Uśmiech i postępy zawodników to dla Niej największy sukces i motywacja do działania. Ukończenie Master Class z Simone Biles (4-
    krotną Złotą Medalistką Olimpijską z 2016r.) – Gymnastics Fundamentals.

     

    ZAPISZ SIĘ I ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM SZKOLENIA! 

     

    https://www.facebook.com/events/1173211733543637

    3/4 Cyklu szkoleń Akrobreak

     

    Kiedy: 14.01 .2024
    Gdzie: Fit&More Rybnik ul. Grunwaldzka 46, 44-210 Rybnik
    Organizator : Akrobreak
    Godziny : 12:00 – 16:00 
    Koszt : 400zł

     Dla Kogo Warsztaty
     *Instruktorów tańca, którzy chcą wspomóc swoich zawodników w rozwoju elementów wykorzystywanych w choreografii,

     *Osób, które szukają swojej przyszłości zawodzie akrobatyki

     *Trenerów i instruktorów akrobatyki, którzy chcieliby poznać nasze podejście do pracy z tancerzami, nauczyć się nowych rozwiązań przy wykorzystaniu salta machowego bokiem i przodem

     * Nauczycieli Wychowania Fizycznego chcących wzbogacić swój warsztat i wykorzystać go do pracy z dziećmi na lekcjach w szkole – masz jeden może dwa materace na lekcji ? nie ma sprawy pokażemy ci co zrobić by lekcja stała się efektywna

     Szczegóły Warsztatów
     Warsztaty mają na celu przedstawienie wieloletniego doświadczenia w pracy z tancerzami oraz zawodnikami akrobatyki rekreacyjnej.
     Szkolenie, które chcemy zaprezentować, będzie opierać się na teorii oraz praktyce. Nastawiamy się na naukę technik oraz asekuracji elementów na naszych zawodnikach, tak aby każdy z uczestników czuł się pewnie asekurując ale także pokażemy kilka rozwiązań tanecznych, które można wykorzystać w choreografii.
     Każdy uczestnik ma wybór – brać aktywnie udział w zajęciach lub na spokojnie obserwować trening i notując co go interesuje. Wybór należy do was !

      

     RAMOWY PLAN WARSZTATÓW
     Blok I
     *Rozgrzewka
     *Przygotowanie motoryczne tancerzy pod elementy omawiane na warsztatach
     *Tworzenie siły eksplozywnej (siły wybicia)
     *Jak przemycić tak nielubianą siłę podczas rozgrzewki
     *Powtórzenie podstawowych elementów akrobatycznych wykluczając błędy w kolejnej fazie nauczania
     Blok II
     *Metodyka nauczania salta machowego bokiem i przodem
     *Jak wykorzystać sprzęt dostępny na sali
     *Jak zorganizować przestrzeń do nauczania elementów
     *Przygotowanie rozwiązań tanecznych.

     Prowadzący
     Marcin Kost Trener Akrobatyki Sportowej od 2011 roku.
     Założyciel Firmy – Ekipy AKROBREAK w 2016r. Tańcem zajmuje się od 2006 roku.
     Aktualnie trener KADRY POLSKI BREAKING pod kątem Akrobatyki oraz Tricków wykorzystywanych podczas Tańca.
     Swoją ciężka pracą i determinacją udowadnia, że nic nie jest niemożliwe!
     W 2015 i 2016 podopieczni Marcina zdobyli wicemistrzostwo świata IDO w kategori Show Dance.
     Sam w wieku 29 lat zrealizował swoje marzenie wygrywając najbardziej prestiżowe zawody Breakdance w Polsce Redbull BCONE Poland Cypher 2018 – a następnie jako jedyny Polski Bboy reprezentował nasz Kraj na Światowych finałach Redbull BCONE Last Chance
     Sam uważa siebie jako specjaliste od Salta Machowego bokiem oraz przodem a także od kreatywnego podejścia do akrobatyki, dzięki temu świetnie sprawdza się w roli trenera dla tancerzy ponieważ sam spędził tysiące godzin ćwicząc taniec Breaking. “Kostek” także przygotowuje zawodników do startów w zawodach Akrobatycznych, jesteś ciekaw jak prowadzi zajęcia ?
     Na zajęciach Marcin Kost trzyma dyscyplinę, lubi krzyknąć by w następnej chwili zaśmiać się z wszystkimi zawodnikami. Największą uwagę skupia jednak na przełamywaniu barier i nauczeniu determinacji, że na sali nic nie jest niemożliwe. Sam uważa siebie jako specjaliste od Salta Machowego bokiem oraz przodem a także od kreatywnego podejścia do akrobatyki, dzięki temu świetnie sprawdza się w roli trenera dla tancerzy. „Kostek” także przygotowuje zawodników do startów w zawodach Akrobatycznych.