Szkolenia online - sklep

Master Class

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Witaj naszej zakładce z Masterclass Online – Stworzyliśmy nasze warsztaty metodyczne w formie Online, abyś mógł rozwijać swoje umiejętności bez wychodzenia z domu.

Prowadzisz zajęcia z Akobatyki, jesteś instruktorem, choreografem tańca a może jesteś jeszcze zawodnikiem, tancerzem?

Podczas szkoleń stacjonarnych szkoliliśmy ponad 150 trenerów dlatego postanowiliśmy udostępnić naszą wiedzę szerszemu gronu. Dlatego w tej zakładce znajdziesz Materiały Metodyczne które pomogą ci w prowadzeniu treningu, albo nauce danych elementów. Tutaj zobaczysz także jedne z sposobów asekuracji, oraz nauczysz się tworzyć Tricki na podstawie bazy akrobatycznej  a wszystko bez wychodzenia z domu.

W naszych materiałach znajdziesz ogrom wiedzy która była testowana w praktyce i modyfikowana przez kilkanaście lat pracy w zawodzie trenera Akrobatyki.

20 lat doświadczenia tanecznego pozwoliło połączyć świat Tańca z Akrobatyką, i stworzyć metodykę która zawiera oba te światy. Rozmowa z tancerzami, zawodnikami rekreacji czy wyczynowcami uczy podejścia do treningu, a przecież chcemy angażować każdą z tej grupy, nie zależnie od panujących warunków „sprzętowych” na sali czy finalnych celów treningowych.

Jako uczestnik naszych Masterclass będziesz mógł pochwalić się także Certyfikatem uczestnictwa, co tylko udowodni że nie stoisz w miejscu a jesteś chętny sprawdzenia czy twoja wiedza, metodyka pokrywa się z innymi trenerami ale także zobaczysz w jaki sposób Marcin Kost Trener Kadry Polski Breaking prowadzi treningi oraz na co zwraca uwagę.

Jeżeli jeszcze Ciebie nie przekonaliśmy do naszej zakładki ONLINE koniecznie sprawdź nasze Sociale aby zweryfikować naszą wiedzę.

Do zobaczenia wewnątrz Masterclass „Marcin Kost”