Szkolenia online

Metodyka nauczania salta machowego bokiem I przodem 2024

300,00 

Zakupiony kurs jest dostępny do obejrzenia po zalogowaniu się.

MASTERSCLASS METODYKA NAUCZANIA SALTA MACHOWEGO BOKIEM I PRZODEM – Jest to masterclass, który został przygotowany przez trenera Marcina Kost obecnie trenera akrobatyki przy Kadrze Polski Breaking. Cały materiał metodyczny, zostal przedstawiony przez trenera na jego zawodniczce, dzięki temu będziesz się czuł jako uczestnik tego kursu nie ważne czy jesteś trenerem czy w dalszym ciągu zawodnikiem. Podczas oglądania zobaczysz jak koryguje, asekuruje czy tłumaczy trener ale także w jaki sposób powinna reagować zawodniczka.

Ten materiał wideo skierowany jest nie tylko dla trenerów akrobatyki pracujących z tancerzami, czy zawodnikami ale także dla Choreografów, Instrutkorów tańca, którzy przygotowują tancerza do występów. Zawodniku tutaj także znajdziesz coś dla siebie to tutaj poznasz metodykę nauczania, oraz błędy tak byś trenując w własnym zakresie miał wiedzę by robić to bezpiecznie i poprawnie.

Niezależnie czy pracujesz z zespołami tanecznymi czy chcesz urozmaicić swój trening akrobatyczny o nowe ćwiczenia, czy po prostu chcesz zweryfikować i porównać swoją wiedzę dobrze trafiłeś.

Wewnątrz Kursu poznasz budowana przez nas metodyke nauczania salta machowego bokiem i przodem.

Chciałbyś wnieść nową perspektywę i umiejętności dla twoich tancerzy tworząc ten warsztat przełożyliśmy wieloletniego doświadczenie taneczne oraz kilkunastoletnie doświadczenie i praktyke pracy trenerskiej przez co możemy powiedzieć, że ten masterclass jest przygotowany przez tancerza dla tancerza, ale uzupełnione ogromnym warsztatem trenerskim. Dlatego podejście jakie posiadamy jest dostosowane do kreatywnej i twórczej głowy tancerza. Naszym celem jest pomoc w odnalezieniu własnej ścieżki i drogi akrobatycznej. Chcesz nauczyć się pracować z tancerzem i wprowadzać ciekawsze rozwiązania niż standardowe elementy akrobatyczne. Dobrze trafiłeś !

Masterclass z Metodyki nauczania Salta Machowego Bokiem i Przodem to:

Godzinny materiał Wideo Metodyki nauczania Salta Machowego Bokiem i Przodem

Certyfikat uczestnictwa w kursie online.

Gotowe informacje w pigułce – zaczynając od techniki przez metodykę kończąc na błędach które należy wyeliminować.
 Sprawdzona latami metodyka nauczania.
 Podzielimy się naszym doświadczeniem, jakie nabyliśmy latami prowadząc treningi z tancerzami czy bardzo licznymi grupami treningowymi 15-25 zawodników.
 Zobaczysz sposoby Asekuracji jakie stosujemy na naszych zawodnikach w zależności od pepełnianych błędów.
 Otrzymasz Masterclass który możesz oglądać kiedy chcesz w miejscu które Tobie odpowiada.

Nie przegap tej wyjątkowej szansy, aby podnieść swoje umiejętności i pomóż swoim podopiecznym w rozwoju wykorzystując nasze sprawdzone latami metody komunikacji oraz nauczania tancerzy.