Szkolenia online

Metodyka nauczania acrotricks dla tancerzy 2024

300,00 

Zakupiony kurs jest dostępny do obejrzenia po zalogowaniu się.

MASTERSCLASS METODYKA NAUCZANIA ACROTRICKS DLA TANCERZY 2024 – Jest to masterclass, który został nagrany podczas szkolenia stacjonarnego w Marcu 2024r.

Jest to materiał wideo dla trenerów akrobatyki pracujących z tancerzami, ale także dla Choreografów, Instruktorów tańca, czy zawodników, którzy przygotowują elementy akrobatyczne dla tancerzy.

Niezależnie czy pracujesz z zespołami tanecznymi czy chcesz urozmaicić swój trening akrobatyczny to właśnie w tym Kursie poznasz budowana przez nas metodykę nauczania tricków. Chciałbyś wnieść nową perspektywę i umiejętności dla twoich tancerzy ten warsztat to zbiór wieloletniego doświadczenia tanecznego oraz trenerskiego przez co możemy powiedzieć, że jest przygotowany przez tancerza dla tancerza, dlatego podejście jakie posiadamy jest dostosowane do kreatywnej i twórczej głowy tancerza. Naszym celem jest pomoc w odnalezieniu własnej ścieżki i drogi akrobatycznej. Chcesz nauczyć się pracować z tancerzem i wprowadzać ciekawsze rozwiązania niż standardowe przejście w przód czy w tył ? Dobrze trafiłeś!

Masterclass z Acrotricks dla Tancerzy to:

2 Godzinny materiał Wideo Metodyczny
Certyfikat uczestnictwa w kursie online.
24 Tricki taneczne gotowe do użytku w choreografii.
 Sprawdzona latami metodyka nauczania.
 Podzielimy się naszym doświadczeniem, jakie nabyliśmy latami prowadząc treningi z tancerzami.
 Zobaczysz sposoby Asekuracji jakie stosujemy
 Otrzymasz Masterclass który możesz oglądać kiedy chcesz w miejscu które Tobie odpowiada.
Nie przegap tej wyjątkowej szansy, aby podnieść swoje umiejętności i pomóż swoim podopiecznym w rozwoju wykorzystując nasze sprawdzone latami metody komunikacji oraz nauczania tancerzy.